Čekejte prosím,
stránka se nahrává..

Ubytování rozšířeno
Kapacita našeho penzionu na Praze 9 byla letos rozšířena na 12 pokojů vysokého standardu s plným vybavením. Přitom stále za velmi příznivé ceny..
Lokalita

Charakter
Podnik se nachází v městské části Praha - Satalice. Jde o klidnou zástavbu rodinných domů, která se nachází stranou frekvetovaných komunikací, avšak s vynikající dostupností do centra Prahy jak automobilem, tak MHD.

Místní obslužnost
V dosahu chůze (5-7 min) se nachází obchod s potravinami, drogerie a pošta.

Relaxace
Zhruba 500m od podniku se nachází tenisový areál s kvalitními antukovými kurty. Po 700m od podniku narazíte na rozlehlou oboru (chráněná krajinná oblast), která je ideální jak na procházky, tak pro jogging.
Pension U Kiliána se nachází v oblasti protkané mnoha cyklotrasami vedoucích kolem kulturních, historických a krajinných zajímavostí.

Dostupnost centra
Zastávka autobusu se nachází 1 min chůze od objektu, malé vlakové nádraží pak 5 min. Z autobusu po 10ti min jízdy je možno přestoupit na metro linky B (stanice "Rajská zahrada"), které Vás do 20 min doveze do centra (stanice Můstek, přímo na Václavském náměstí). Jízda vlakem, na který platí časové předplacené jízdenky MHD, trvá na "Hlavní nádraží" 17 min. Odsud je to pak 3 min chůze na Václavské náměstí.
Automobilem se po 5ti min jízdy dostanete na pražský okruh, který Vás dovede do všech částí města.

Další informace
Další informace o tom, jak se kam od nás dostat, ať už automobilem či MHD Vám ochotně poskytne personál restaurace a penziónu.

(c) 2005 U Kiliána
design'n'code by TERINEK.cz