Čekejte prosím,
stránka se nahrává..

Ubytování rozšířeno
Kapacita našeho penzionu na Praze 9 byla letos rozšířena na 12 pokojů vysokého standardu s plným vybavením. Přitom stále za velmi příznivé ceny..
Cesta k nám

Autem pro mimopražské
1. Příjezdy ze směrů Chomutov (7), Plzeň (D5), Strakonice (4), Brno (D1), Hradec Králové (D11)
Všechny tyto komunikace kříží městský okruh, kde se dáte doprava, směr Mladá Boleslav, Hradec Králové, Brno (seřazeno prioritně od nejvyššího po nejnižší) - viz příjezdy do Prahy v sekci mapa. Když se Vám podaří najet na okruh tím správným směrem, máte to nejzáludnější za sebou. Po minutí sjezdu na Černý Most, bude následovat sjezd na Radonice, kde opustíte rychlostní komunikaci a budete postupovat podle detailnějších map v sekci mapa.
2. Příjezd ze směru Teplice (D8)
Brzy po posledním exitu (Exit 1, Zdiby), který na cestě do Prahy budete míjet, sjedete z dálnice směr Kbely a poté opět sjezd na Kbely. Situace je zachycena v mapkách v sekci mapa.

Autem pro Pražany
Městský okruh Vás dovede k cíli dle předešlého odstavce.

MHD
Máte v zásadě dvě možnosti:
1. Na stanici metra trasy B Rajská Zahrada nastoupíte na bus 186 směr Satalice (zastávka blíže k metru). Vystoupíte na 5té zastávce Budovatelská. Přejdete ve směru jízdy železniční přejezd, za cca 50 metrů půjdete doleva na "T" křižovatce a po dalších 50ti metrech budete míjet (již z křižovatky viditelný) poutač U Kiliána.
2. Na stanici metra trasy C Letňany nastoupíte na bus 186 nebo 376. Po cca 10 minutách jízdy vystoupíte na zastávce Dřevařská (pozor, je na znamení), což je druhá zastávka po výjezdu z Kbel za železničním přejezdem, poutač je vidět od zastávky.

Obě možnosti dokresluje detailní mapka v sekci mapa. Při použití 1. možnosti sledujte na mapce příjezd do Satalic od Černého Mostu, při 2. ze Kbel.

Rovněž můžete využít i vlakového spojení z místní vlakové stanice, vlak jede každou hodinu směrem do stanice Praha hlavni nádraží, popř. Praha Masarykovo nádraží bez nutnosti přestupu.

(c) 2005 U Kiliána
design'n'code by TERINEK.cz